993426 orig

 

دکتر نسیم پورعلیزاده مسئول راه اندازی رشته پزشکی با تبریک اول شهریور، زادروز تولد حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک به همه جان برکفان سپیدپوش جبهه سلامت و قدردانی از زحمات خستگی ناپذیرشان در کنار دیگر نیروهای کادر درمان گفت: حضور پزشکان متعهد، بااخلاق و باسواد در سطح جامعه اهمیت زیادی دارد و هدف دانشگاه های علوم پزشکی تربیت پزشکان توانمند و اخلاق مدار هست. در این راستا اتفاق خجسته‌ای در سطح دانشکده علوم پزشکی نیشابور رخ داد و در این دانشکده از اول مهر میزبان 30 دانشجوی رشته پزشکی خواهیم بود.

عضو هیات علمی دانشکده در ادامه اظهار داشت: در طی 8 سال گذشته با تلاش و پیگیری فراوان مقامات محترم شهرستان، نمایندگان، فرماندار و ریاست دانشکده زیرساخت های اولیه پذیرش دانشجو در رشته پزشکی در سطح دانشکده فراهم شد و امیدوارم با یاری همه اساتید بتوانیم دانشجویانی باسواد و متعهد ترییت کنیم و پذیرش دانشجوی رشته پزشکی تداوم داشته و در آینده‌ای نه چندان دور شاهد توسعه  دانشکده علوم پزشکی به دانشگاه باشیم.

دکتر پورعلیزاده در پایان از همشهریان عزیز خواست تا با رعایت هرچه بیشتر پروتکل های بهداشتی در کنار تزریق واکسیناسیون که با تمام توان در سطح دانشکده در حال انجام است، کمک کنند تا این همه گیری هرچه زودتر فروکش کند و از آغاز سال تحصیلی شاهد حضور دانشجویان به ویژه دانشجویان پزشکی در دانشکده باشیم